Gniuždantis „Žalgirio“ spurtas nepaliko vilčių sparnus išskleidusiam „Rytui“ (2)

23375
LKL
2020 m. spalio 25 d. 20:29
„Betsafe-LKL“ čempionate sekmadienį įvyko ilgai laukta stipriausių Lietuvos klubų akistata. Slogiai startavęs Kauno „Žalgiris“ (5-1) pranašumą prieš principinį varžovą užtikrintai įrodė po pertraukos.

Trečiajame kėlinyje dominavę Martino Schillerio auklėtiniai svečiuose Vilniaus „Ryto“ (6-1) krepšininkams išrašė pirmąjį sezono pralaimėjimą – 84:72 (16:24, 18:18, 28:10, 22:20). Sužaidus 24 minutes svečiai dar atsilikinėjo 42:48, tačiau rungtynių eigą aukštyn kojomis jie apvertė vos per 6 minutes laimėdami atkarpą 20:2. Nugalėtojus į priekį vedė 13 taškų pelnęs Marius Grigonis bei po 12 taškų pridėję Lukas Lekavičius ir Augustinas Rubitas. „Rytui“ 18 taškų surinko Demetrius Jacksonas.