Aikštelės šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 4:0. Panevėžiečiams pirmuosius taškus įspūdingu dėjimu su pražanga pelnė komandos legionierius Ivanas Nelyubovas (2:4). Visgi, Arvydas Šikšnius jau kitoje atakoje pataikė tolimą metimą ir padidino „Juventus“ pranašumą (7:2). „Lietkabelis“ nepalūžo ir po to pačio I.Nelyubovo bei Noah Dahlmano taškų, sumažino savo deficitą iki minimumo (6:7). Abi komandos ir toliau keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet įpūsėjus pirmam kėliniui nedidelę persvarą turėjo uteniškiai (15:10). N.Dahlmanas dar buvo sumažinęs „Lietkabelio“ atsilikimą (12:15), tačiau po Simo Buterlevičiaus taiklių baudų bei Rashauno Broaduso dvitaškio skirtumas išaugo iki rekordinio (19:12). Tačiau uteniškiai nesugebėjo išsaugoti turėto pranašumo ir po pirmųjų 10 žaidimo minučių pirmavo – 21:18.

Antrasis ketvirtis prasidėjo Utenos „Juventus“ 4 taškais iš eilės, kuomet baudas sumetė Arvydas Šikšnius bei Edgaras Stanionis (25:18), tačiau tuo pačiu atsakė ir Jurica Zuza (20:25). Bet tada uteniškiai surengė spurtą 10:0 ir iki ilgosios pertraukos likus kiek mažiau nei 4 minutėms, pabėgo į priekį jau (35:20). Situaciją „Lietkabelio“ ekipoje bandė gelbėti I.Nelyubovas, įmesdamas dvitaškį, tačiau Nikita Barinovas smeigė tritaškį ir pratęsė sėkmingą aikštelės šeimininkų atkarpą (38:22). Po dviejų kėlinių „Juventus“ užtikrintai pirmavo – 46:26.

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir trečiajame kėlinyje, o sužaidus beveik pusę ketvirčio uteniškiai jau turėjo 24 taškų pranašumą (54:30). „Lietkabeliui“ po ilgos pertraukos taškus pelnė Valdas Dabkus, tačiau skirtumas tarp komandų išliko tie patys 24 taškai (56:32). Per likusį trečiojo kėlinio laiką „Lietkabeliui“ šiek tiek pavyko aptirpdyti didžiulę „Juventus“ krepšininkų persvarą, bet po 30 žaidimo minučių, aikštelės šeimininkai vis dar turėjo solidų pranašumą – 59:41.

Aikštelės šeimininkai užtikrintai kontrolę laikė savo rankose ir ketvirtajame kėlinyje (63:45), o iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms skirtumas tarp ekipų vėl siekė 20 taškų (67:47). Gedimino Žalalio tritaškis dar bandė įpūsti vilties „Lietkabeliui“ (50:67), tačiau Nikita Barinovas bei Darius Pakamanis visas viltis sužlugdė ir įtvirtino „Juventus“ pergalę – 78:61.

„Juventus“: Nikita Barinovas 15 tšk. (6 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 15 tšk., Rashaunas Broadusas 10 tšk., Simas Buterlevičius 8 tšk., Vaidas Čepukaitis 8 tšk. (7 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 15tšk., Jurica Žuža 12 tšk. , Ivanas Nelubovas 10 tšk. (8 atk. kam.), Žygimantas Jonušas 6 tšk., Darius Griškėnas 6 tšk.