Futbolo manija Rusijoje neaplenkė ir tatuiruočių mėgėjų (3)

1414
REUTERS
2018 m. birželio 18 d. 07:53
Futbolo karštligė įsuko žaidimo gerbėjus visame pasaulyje, o labiausiai ši beprotybė įtraukė atsidūrusius pačiame futbolo šventės epicentre.

Tatuiruočių meistrai čempionatą rengiančioje Rusijoje jau sulaukė pirmojo sporto šventės derliaus: dėl futbolo pamišusių turistų antplūdis jiems reiškia ir naujus klientus.

Keturi iš Brazilijos ir Kolumbijos atvykę draugai – vieni iš daugelio, nusprendusių įamžinti apsilankymą pasaulio čempionate vienodomis tatuiruotėmis futbolo tematika.

Kūno piešiniui jie pasirinko savitą derinį: Rusijos žemėlapį, nuspalvintą gyvybingų spalvų Brazilijos ir Kolumbijos vėliavomis.

Šių metų Sankt Peterburgo tatuiruočių festivalyje buvo gausu pasiūlymu pasidaryti su futbolu susijusią tatuiruotę.

Nuo pasaulio čempionato talismanų iki jo žaidėjų – galimų tatuiruočių variantų pasirinkimų įvairovė išties begalinė.

Festivalio atmosfera paskatino sirgalių iš visų pasaulio kampelių futbolo aistras. Štai futbolo klubo „Arsenal“ sirgalius Pavelas Gramulinas pasinaudojo galimybe ant kojos išsitatuiruoti legendinį buvusį „Arsenal“ ir Prancūzijos rinktinės puolėją Thierry Henry.

Šiuolaikiniame pasaulyje tatuiruotės ir futbolas yra smarkiai susipynę. Man nemažai įtakos turi žaidėjų polinkis į ekstravagantiškas tatuiruotes, be to, pasišventę futbolo sirgaliai mėgsta pažymėti iškovotus trofėjus ir įspūdingas pergales tatuiruotėmis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai