Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sužaidus tris minutes pirmavo (2:10). Po minutės petraukėlės, kurios paprašė Gintaras Kadžiulis, iš toli pataikė Jakovas Vladovičius, tačiau antruoju savo tolimu metimu atsakė ir Fedoras Dmitrievas (5:13). Ne itin rezultatyvų ketvirtį užbaigė Ivano Nelyubovo ir J.Vladovičiaus taiklū baudų metimai (9:17).

Luko Aukštikalnio ir Evaldo Žabo taškai sugrąžino intrigą (14:17), tačiau Vilmantas Dilys netrukus atsakė taikliu tritaškiu (14:20). Antro kėlinio vidurys pasižymėjo klaidų ir netaiklių metimu gausa, kol galiausiai iš toli pataikė E.Žabas (19:24), o dvitaškį pridėjo Jurija Žuža (21:26). Į tai Giedrius Gustas ir F.Dmitrievas atsakė tritaškiais ir „Dzūkija“ vėl nutolo (21:32). Po pirmos rungtynių pusės komandas skyrė 8 taškai – 27:35.

I.Nelyubovas ir E.Žabas vėl sugrąžino intrigą (36:39). E.Žabas perėmė antrąjį kamuolį iš eilės ir realizavęs baudų metimus priartino „Lietkabelį“, o J.Vladovičius tritaškiu išlygino rezultatą (41:41). Nors aikštelės šeimininkai buvo išsiveržę į priekį (43:41), tačiau Paulius Dambrauskas ir Rokas Ūzas grąžino pranašumą svečiams (43:48). V.Dilys buvo nubaustas technine pražanga, o šia situacija pasinaudoję aikštelės šeimininkai sumažino deficitą (48:51).

Dainius Šalenga ketvirtą kėlinį pradėjo tolimu metimu (51:51), o J.Vladovičius vėl persvėrė rezultatą savo komandos naudai (54:51). V.Dilys metimu iš po krepšio sušvelnino rezultatą (56:55), o R.Ūzas tritaškiu atstatė lygybę (58:58), o pataikęs dar vieną vėl išvedė „Dzūkiją“ į priekį (58:61). Osvaldo Mačernio tritaškis likus žaisti tris minutes padidino svečių pranašumą iki keturių taškų (60:64). I.Nelyubovas pelnė keturis taškus iš po krepšio ir vėl atkūrė intrigą (64:65), tačiau čia pat dvitaškiu atsakė V.Dilys (64:67). Likus žaisti 25 sekundes svečiai apsigynė, o V.Dilys realizavo vieną baudos metimą (64:68). Panevėžiečiai pelnė greitus taškus ir prasižengė. P.Dambrauskas pataikė abu baudų metimus (66:70). Laiko panaikinti šį deficitą aikštelės šeimininkai nebeturėjo ir pergalę iškovojo „Dzūkija“ – 70:66.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 18 tšk., Jakovas Vladovičius 13 tšk. (6 at. kam.), Ivanas Nelyubovas 10 tšk., Dainius Šalenga 8 tšk., Jurica Žuža 8 tšk.

„Dzūkija“: Fedoras Dmitrievas 15 tšk., Vilmantas Dilys 13 tšk., Rokas Ūzas 10 tšk., Adamas Lapeta 8 tšk.