Rungtynių pradžia buvo aktyvi, bet nerezultatyvi. Abi ekipos išmetė daug metimų, tačiau praėjus keturioms pirmojo kėlinio minutėms komandos buvo pelnusios vos po du taškus (2:2). Rytis Juknevičius ir Vilmantas Dilys „Dzūkijai“ pelnė penkis taškus iš eilės, bet po ko kurio laiko trys varžovų tritaškiai leido aikštelės šeimininkams išsiveržti į priekį (11:7). Tuo „Mažeikių“ spurtas nesibaigė, vėliau pasižymėjo Darius Tarvydas bei Ignas Razutis (16:7). Prieš nuaidint pirmojo ketvirčio sirenai „Dzūkija“ sugebėjo sumažinti varžovų persvarą ir rezultatas prieš antrąjį kėlinį buvo 18:11.

Po Sidney Sanderso dvitaškio Fedoras Dimitrievas inicijavo „Dzūkijos“ spurtą 6:0 (20:17). Sustabdžius šį alytiškių išpuolį ekipos pradėjo keistis taškais (24:20). Likus dviems minutėms iki ilgosios pertraukos Giedrius Gustas užsidirbo techninę pražangą už vaidybą, bet tai nesustabdė „Dzūkijos“, kuri per paskutinę ketvirčio minutę išlygino rezultatą (25:25). Su sirena įspūdingą dėjimą atlikęs Eigirdas Žukauskas leido „Mažeikiams“ ilgosios pertraukos metu džiaugtis kuklia persvara – 27:25.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Dzūkija“ surengė dar vieną spurtą 9:2 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas (29:34). Vėliau smukus žaidimo tempui ekipos pradėjo keistis taškais pozicinėse atakose (34:40). Kėlinį sudėtingu prasiveržimu užbaigė I.Razutis, rezultatas prieš lemiamą ketvirtį – 39:44.

Arvydui Gydrai ir F.Dimitrievui pataikius po tritaškį kėlinio pradžioje prasidėjo abiejų ekipų taškų badas – taškų niekas nepelnė kiek daugiau nei penkias minutes (42:47). Šią tylą nutraukė R.Juknevičius ir E.Žukauskas (44:50). Po taiklių baudos metimų „Dzūkijos“ persvara tapo dviženklė (44:54). Pradėjus tiksėti paskutinėms rungtynių sekundėms „Mažeikiai“ ėmėsi tyčinių pražangų taktikos, tai sumažino jų deficitą iki šešių taškų, bet to pergalei nepakako. Mažeikiškiai pralaimėjo rezultatu 55:61.

„Mažeikiai“: Arvydas Gydra 18 tšk., Eigirdas Žukauskas 10 tšk. (7 at. kam.), Raimundas Danys 7 tšk. (6 at. kam., 6 kl.), Sidney Sandersas 7 tšk., Ignas Razutis 7 tšk. (6 at. kam).

„Dzūkija“: Fedoras Dmitrievas 17 tšk., Rytis Juknevičius 16 tšk. (6 at. kam., 4 kl.), Paulius Dambrauskas 9 tšk. (6 at. kam.), Vilmantas Dilys 8 tšk. (9 at. kam.).