Dėl vietos rinktinės dvyliktuke kovojantis D. Gailius: negalvoju apie savo galimybes (1)

3120
2015 m. rugpjūčio 19 d. 00:03
Dėl vietos galutiniame rinktinės dvyliktuke Deividas Gailius dar nėra tikras. Šį kartą jis per 11 minučių puolėjas pataikė vieną dvitaškį iš dviejų ir perėmė kamuolį. „Negalvoju apie savo galimybes – stengiuosi padėti komandai laimėti. Ne visada viskas pavyksta, bet rytoj bus kita diena ir vėl stengsimės laimėti“, – nedaugžodžiavo puolėjas.

„Buvo sunkios varžybos. Makedonija – gera komanda: meta, bėga, moka laiku sustoti. O mes buvome apsimiegoję. Bet viskas baigėsi gerai – džiaugiamės pergale“, – komplimentų varžovams negailėjo Deividas Gailius.

Jau antrose rungtynėse iš eilės savo šešėlyje tūnojo Mindaugas Kuzminskas. Itin efektingai ir naudingai pirmuose mačuose žaidęs Malagos „Unicaja“ žaidėjas į makedonų krepšį įmetė tik 5 taškus (1/4 dvitaškis, 1/3 tritaškis, 0/2 baudos), nors aikštelėje praleido daugiausiai laiko (26:10 min.).

„Gerai, kad tokios rungtynės dabar, o ne vėliau. Tikiuosi pasitaisyti ir sugrįžti į ankstesnę formą“, – ryžtingai kalbėjo M. Kuzminskas. 

Pasitaisyti 25-erių krepšininkas galės jau trečiadienį. Turnyro nugalėtojų vardus jau užsitikrinę lietuviai išbandys jėgas su daug vilčių į šį Europos čempionatą dedančia Kroatijos rinktine.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi