Čempionų lyga Panevėžyje: treko karalienė Krupeckaitė emocingai atsisveikino su namų arena (0)

5816
2021 m. lapkričio 27 d. 22:50
„Lyg Holivude, o ne Panevėžyje“, – prieš UCI Čempionų lygos startą jaudulio neslėpė tituluočiausia Lietuvos dviračių treko dviratininkė Simona Krupeckaitė, kuriai tai buvo atsisveikinimo vakaras Lietuvoje, savo sirgalių akyse.

38-erių dviratininkė paskutinį kartą Panevėžio treke varžėsi savo profesionalės karjeroje ir jau varžybų pradžioje tapo aišku, jog vakaras jai neprisvilo.

S. Krupeckaitė varžybas pradėjo sprinto rungties atranka ir 4-ame važiavime varžėsi kartu su kanadiete Kelsei Mitchel ir ruse Darija Šmeliova. Simona spurtavo antro rato pradžioje, įgijo nedidelę persvarą ir, audringai palaikoma vietos sirgalių, sugebėjo ją išsaugoti iki finišo.

Pusfinalyje S. Krupeckaitės laukė kanadietė Lauriane Genest ir meksikietė Yuli Verdugo. Iki paskutinio rato sportininkės skriejo petys į petį, tačiau lemiamoje atkarpoje varžovės atitrūko ir paliko S. Krupeckaitę trečioje vietoje.

Audringai 3000-ių žiūrovų palaikoma S. Krupeckaitė keirino rungties atrankoje liko pirma už brūkšnio, užėmė 4-ą vietą bei baigė pasirodymą namų arenoje, kurioje po renginio dar ilgai skambėjo „Ačiū, Simona!“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai