Brolis nukalė „Lietkabeliui“ svarbią pergalę po pratęsimo - italų lyderis reikalavo, kad mačo pabaigoje arbitrai fiksuotų pražangą (0)

16631
Euroleague.TV
2017 m. gruodžio 14 d. 07:47
Panevėžio „Lietkabelis“ Europos taurės turnyro B grupės rungtynėse Italijoje per pratęsimą 85:82 (15:18, 22:22, 19:16, 16:16, 13:10) įveikė Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (3/5) ir nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją šiame turnyre.

Papildomo laiko metu „Lietkabelis“ pademonstravo turintis šaltesnius nervus. Po tritaškį pataikė K. Lavrinovičius, Ž. Peineris, svečiai atitrūko ir sugebėjo išsaugoti pranašumą iki finalinės sirenos, nors paskutinėmis sekundėmis iš toli atakavęs varžovų lyderis Amadeo Della Valle ir reikalavo, kad arbitrai fiksuotų pražangą. Italų nusivylimui, švilpukai tylėjo.