Benediktas Vanagas: atsarginio varianto nebėra – tik kita technika (0)

1321
2014 m. kovo 21 d. 20:57
Du kartus įveikęs Dakaro ralio maratoną Pietų Amerikoje sportinis „OSCar“ bolidas, po poros savaičių, palieka „General Financing – Autopaslauga“ komandos „boksus“. Lenktynininkas Benediktas Vanagas atsisveikindamas su bolidu teigia, kad nebėra kito pasirinkimo, kaip tik įsigyti kitą automobilį.

„Prieš pirmąjį ir antrąjį savo Dakarus sakiau, kad „OSCar“ yra labai patvarus automobilis. Du kartus įrodėme, kad juo galime įveikti Dakarą bei net važiuoti lyderių dvidešimtuke. Mūsų tikslas – tik sportinis rezultatas, tad dabar ateina laikas permainoms“, – sakė lenktynininkas.

Nuo šiol „OSCar“ priklausys komandai iš Mongolijos. Lenktynininkai iš rytų planuoja juo startuoti ir kitų metų Dakaro maratone.

2013 ir 2014 metams Dakaro „pragaru“ vadinamam maratonui automobilį Benediktui Vanagui ruošė „Nacionalinio automobilių klubo“ technikai. Abiejų maratonų startams automobilis buvo perrenkamas iš naujo bei net 70 proc. bolido sudarydavo visiškai naujos detalės. Šių metų Dakaro ralio maratone „General Financing – Autopaslauga“ komanda automobilių grupėje užėmė 35 vietą.

Kviečiame prisiminti, kaip lietuvių technikų dirbtuvėse paruoštas „OSCar O3“ bolidas valdomas lenktynininko Benedikto Vanago bei jo šturmano Andrejaus Rudnickio atvažiavo į 2014 metų Dakaro finišą

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai