Banglente plaukti išmokusi neregė turi svajonę (0)

610
REUTERS
2018 m. gruodžio 16 d. 10:19
Carmen Lopez gali tik įsivaizduoti, kaip atrodo jūra. Neregė 21 m. ispanė mokosi plaukti banglente. Ji vadovaujasi instinktais ir trenerio švilpuko signalais. Moteris treniruojasi ir ketina tapti pirmąja nerege Ispanijos sportininke, dalyvausiančia Pasauliniame adaptyviojo banglenčių sporto čempionate Kalifornijoje, La Joloje, kuris vyks ateinantį trečiadienį.

Lopez gimė su glaukoma, o vaikystėje neteko regėjimo.
Ketvirtą kartą vyksiančiame čempionate La Joloje pirmą kartą bus komandinė rungtis prastai matančioms moterims. Lopez atstovaus Ispanijai.

Neregiai banglentininkai – ispanas Aitoras Francesena, brazilas Derekas Rabelo jau tapo bangleenčių sporto legendomis. Carmen pradėjo mokytis plaukioti su banglente tik prieš kelis mėnesius, bet turi ambicingų siekių.

Po Čempionto La Joloje, kurį organizuoja Tarptautinė banglenčių sporto asociacija, Carmen ketina dalyvauti Parolimpinėse žaidynėse Paryžiuje.
Banglenčių sporto asociacija deda pastangas, kad į parolimpines žaidynes būtų įtrauktas adaptyvusis banglenčių sportas. Carmen mokosi dailiojo čiuožimo ir jojimo. Jos treneris ir bičiulis Lucasas Garcia giria jos intuiciją ir gimtą balanso pojūtį. Garcia plaukia šalia Carmen, kai ji plaukia su banglente , jis atstoja jai akis ir pasako, kai artėja banga.

Lopez nori paskatinti žmones su negalia plėsti ribas, gyventi visavertį gyvenimą ir išbandyti ekstremalesnių sporto rūšių.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai