Ballų atvykimo į Lietuvą transliacijos vaizdo įrašas (0)

5761
Martynas Lapinskas, Robertas Narmontas Delfi.TV
2018 m. sausio 3 d. 21:12
Broliai LiAngelo ir LaMelo Ballai su savo tėvu LaVaru Ballu bei kitų šeimai artimų žmonių palyda trečiadienio vakarą nusileido Vilniaus oro uoste, kur amerikiečių sutikimo metu kilo tikras chaosas.

JAV socialinių tinklų žvaigždžių kelionė į Lietuvą truko beveik parą. Ballai atvyko jungtiniu skrydžiu su persėdimu Varšuvoje. Antrasis skrydis vėlavo kiek daugiau nei valanda.

Sensacingosios šeimynos sutikimas sulaukė didelio ažiotažo. Į Vilniaus oro uostą susirinko ne tik daugybė žurnalistų, bet ir krepšininkų gerbėjų, kuriuos laukimo salėje linksmino dainininkas Jurgis Didžiulis.

Laukimas baigėsi apie 20 val., kai ekstravagantiškasis brolių tėvas LaVaras griausmingai įbėgo pro oro uosto vartus ir pasisveikinęs su Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipos vadovais pradėjo brautis link išėjimo tiesiai pro gausų žurnalistų būrį.

„Labai džiaugiuosi čia būdamas! Maniau, kad Lietuvoje bus šalta, tačiau aš degu! Ši šalis mus pasirinko. Tikiuosi, kad mano vaikai bus laimingi” – šūkavo žingsnio nelėtinęs LaVaras.

Išeidamas iš oro uosto LaVaras dar atsakė į kelis JAV žiniasklaidos giganto ESPN atstovo klausimus, tačiau kaip ir jo sūnūs amerikietis ilgai su gausiai susirinkusia žiniasklaida daugiau bendrauti nebuvo linkęs.

„Esame pavargę. Mūsų tikslas Lietuvoje – žaisti krepšinį. Mums svarbiausia rungtyniauti“, – sakė LaMelo Ballas, kuriam prognozuojamas pirmojo rato šaukimas ateities NBA naujokų biržoje.

LaVaras, LiAngelo ir LaMelo tikino po skrydžio esantys labai pavargę bei išalkę. Visa šeima specialiu autobusu išvyko į Birštoną.

Daugiau

Naujausi

DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena

134