Baidarių ir kanojų irkluotojai stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių (Nekriošiaus ir Olijniko komentaras) (0)

225
2021 m. gegužės 11 d. 12:35
Gegužės 12-13 d. Vengrijos mieste Segede vyks Tokijo olimpinių žaidynių Europos žemyno atrankos varžybos. Jose startuos septynios Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojų įgulos. Baidarininkai ir kanojininkai iškovos ne asmeninius olimpinius kelialapius. Licencijos yra skiriamos valstybei, kuri spręs kurį sportininką deleguoti į olimpines žaidynes. Vienoje distancijoje valstybei gali atstovauti tik vienas baidarininkas ar kanojininkas.

Atrankos varžybose Segede sunkus uždavinys laukia 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse 5 vietą iškovojusios Ričardo Nekriošiaus ir Andrejaus Olijniko poros. Dviviečių baidarių 1000 m distancijoje olimpinis kelialapis atiteks tik atrankos varžybų nugalėtojams.

„Europos atrankoje yra skirta vienintelė vieta ir tai yra paskutinė galimybė laimėti olimpinį kelialapį šioje distancijoje. Pasaulio čempionate buvo išdalinti 6 kelialapiai, dėl likusio kelialapio varžysis į Tokiją dar nepapuolę europiečiai.

Bus keturios ar penkios labai stiprios valtys. Mes taip pat esame tarp pretendentų nugalėti. Pasaulio čempionate patekome į finalą, bet finale nesusiklostė startas. Taisysim klaidas ir bandysim sustyguoti irklavimą lemiamoms varžyboms. Esam pasiruošę kovoti dėl olimpinio kelialapio“, – tvirtino Rio finalininkai R. Nekriošius ir A. Olijnikas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai