Atvirajame „slopestyle“ snieglenčių čempionate - Lietuvos ir Latvijos sportininkų akistata (0)

1333
2015 m. vasario 17 d. 14:48
Vasario 16-ąją dieną į Liepkalnio sniego parką susirinko Lietuvos bei užsienio snieglentininkai, kurie varžėsi Atvirajame mūsų šalies „slopestyle“ (snieglenčių) čempionate. Suaugusiųjų grupėje Lietuvos čempiono laurai atiteko Motiejui Lisauskui.

„Nesitikėjau iškovoti Lietuvos čempiono vardą. Daug treniravausi ir atėjo rezultatai“, - po finalinių varžybų kalbėjo M.Lisauskas.

Nors M.Lisauskas buvo pripažintas šalies čempionato nugalėtoju, į priekį sportininkas praleido du Latvijos snieglentininkus, kurie Liepkalnio sniego parko trasoje varžėsi svečių teisėmis ir negalėjo pretenduoti į Lietuvos čempiono titulą.

„Galime konkuruoti ir su Latvijos sportininkais, kurie turi geras sąlygas treniruotis. Kaip bebūtų, atnaujinta Liepkalnio trasa leis ir mums prisivyti kaimyninės šalies snieglentininkus“, - Lietuvos ir Latvijos snieglenčių sporto atstovų pajėgumus lygino M.Lisauskas.

Trijose amžiaus grupėse kovoję sportininkai džiugino vilniečius bei miesto svečius renginį stebėjusius Liepkalnio sniego parke. Didžiulį susidomėjimą „slopestyle“ sutraukė ir tiesioginė internetinės televizijos „SportoTV“ transliacija. Dar čempionato emocijoms nenuslūgus, vienas organizatorių Artūras Murauskas džiaugėsi varžybų sėkme.

„Esu patenkintas pavykusiu čempionatu. Oras varžybų metu buvo tiesiog tobulas. Patys matėme, jog sportininkų atlikti triukai buvo techniški ir pakankamai aukšto lygio. Iki Latvijos sportininkų mums reikia šiek tiek ūgtelėti, tačiau turime perspektyvių snieglentininkų“, - mintimis dalijosi A.Murauskas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai