Vilmanto Dilio vedini „Dzūkijos“ krepšininkai susitikimą pradėjo sėkmingiau (5:8). Į žaidimą puikiai įsijungus Artūrui Jomantui svečiai padidino atotrūkį (7:15). „Prienų“ aikštės gynyba pasiteisino ir prieniškiai buvo trumpam priartėję, tačiau po pirmo ketvirčio svečiai pirmavo 13:19.

Taškų badą antrajame kėlinyje nutraukė Adamo Lapetos dėjimas ir taiklus Roko Ūzo tritaškis (13:24). Dzūkai nemažino apsukų ir po Pauliaus Dambrausko skirtumas šoktelėjo iki 14-os taškų (21:35). Prienų ekipos aikštės gynyba visiškai subyrėjo ir svečiai padidino pranašumą ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 26:40.

Trečią kėlinį sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po Giedriaus Staniulio dvitaškio panaikino dviženklį deficitą (34:43). V.Dilys į tai atsakė taikliais baudų metimais, tritaškį pridėjo R.Ūzas ir svečiai nutolo (37:49).

Nors „Dzūkija“ buvo aiški šių rungtynių favoritė, tačiau Arno Labucko vedini prieniškiai neleido svečiams pabėgti (48:58). Visgi ketvirčio pabaigoje dzūkai pataikė kelis tritaškius ir įtvirtino pergalę 64:70.

„Prienai“: Arnas Labuckas 18 tšk. (9 at. kam.), Giedrius Staniulis 13 tšk. (5 at. kam.), Vidmantas Sragauskis 12 tšk.

„Dzūkija“: Rokas Ūzas 14 tšk. (7 at. kam.), Osvaldas Mačernis 12 tšk., Fedoras Dmitrievas 11 tšk.