Aštuonerių metų mergaitė iš Venesuelos mina pedalus vardan savo svajonės – olimpinio aukso medalio (0)

206
REUTERS
2021 m. gegužės 19 d. 18:15
Aštuonerių metų mergaitė iš Venesuelos Camila Iachini mina pedalus vardan savo gyvenimo svajonės – olimpinio aukso medalio.

Apdovanojimai Camilai nėra naujiena: per savo trumpą karjerą ji nuskynė jau 25-is medalius ir titulus. Daugumai jaunosios talentės varžovių telieka uostyti dulkes – ji yra šalies BMX dviračių vicečempionė mergaičių kategorijoje.

Dabar visas pietų amerikietės dėmesys skirtas pasiruošimui 2032-ųjų olimpinėms žaidynėms, kai jai bus 18 metų ir ji galės lenktyniauti su suaugusiaisiais.

„Motokrosas yra labai smagus užsiėmimas. Bet kokiam sportui – ar tai būtų dviračiai, ar futbolas – reikalinga disciplina ir atkaklumas. Jeigu būsi pakankamai užsispyręs, tavo svajonė gali ir išsipildyti. Kai man buvo treji, per televiziją žiūrėjau 2016-ųjų Rio olimpines žaidynes. Pamačiau Venesuelos olimpiečius ir paklausiau tėvų, ar galėčiau užsiimti šia sporto šaka. Jie atsakė, kad taip, ir sulaukusi 5-erių metų aš pradėjau lankyti motokrosą. Pirmąjį dviratį man padovanojo Santa Klausas“, – pasakoja C. Iachini.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai