Anksti iš maratono trasos pasitraukusi Bytautienė: aš tokio karščio gyvenime nejaučiau (2)

9988
2019 m. rugsėjo 28 d. 10:25
Po 17 km iš maratono trasos pasitraukė vienintelė šios distancijos Lietuvos atstovė pasaulio lengvosios atletikos čempionate Dohoje Monika Bytautienė.

Kai vidurnaktį iš penktadienio į šeštadienį Dohoje prasidėjo pirmasis pasaulio lengvosios atletikos istorijoje naktinis maratonas, oro temperatūra oficialiais duomenimis siekė 32,7 karščio.

Iš 69 dalyvių prie starto linijos atsisakė stoti dvi, po 5 km žymos pasitraukė dar dvi, o vėliau jau ryškių lempų apšviestą trasą Persijos įlankos pakrantėje bėgikės ėmė palikti masiškai. Kai kurios – ne savo noru, joms prireikė medikų pagalbos.

Sprendimą netęsti maratono po 17 nubėgtų kilometrų priėmė ir M. Bytautienė. „Iki atvažiuojat galvojau, kad bus karšta, o kai atvažiavau... tiesiog nesuvokiamai karšta...“, – buvo pirmieji jos ištarti žodžiai.

Anot lietuvės, jau po 5 km ėmė suktis mintis, kiek dar galės bėgti: „Pradėjo spausti šoną, galvą, pakilo kraujospūdis, nebegalėjau daugiau. Ne tai, kad nukrisčiau ar apalpčiau, bet viskas, ne man. Išbandžiau Dohos karštį.“

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai