Anglijos futbolo rinktinės sirgaliai paskui savo komandą keliauja priekabiniu nameliu (0)

2499
REUTERS
2018 m. liepos 10 d. 07:30
Du draugai iš Čeltnamo išsiruošė į nuostabų nuotykį, kuris, kaip jie sako, sutampa su jų mylimos Anglijos futbolo komandos žygiu Rusijoje tikintis pelnyti pasaulio futbolo čempionato šlovę.

Nepriklausomi statybos darbų vadovai Nigelis Holderis ir Larry‘is McNulty birželio 12 dieną N. McNulty prekabiniu nameliu iškeliavo iš Anglijos pakrantės miesto Doverio. Nuo to laiko vyrai tebėra kelyje: jie aplankė Volgogradą, Žemutinį Naugardą, Kaliningradą, Maskvą ir Samarą – miestus, kuriuose žaidė Anglijos rinktinė, kol galiausiai prasibrovė į čempionato pusfinalį.

Dabar jie grįžta atgal į Maskvą ir liepos 11-ąją tikisi išvysti, kaip Anglijos komanda laimi kovą su Kroatiją, o liepos 15-ąją – ir čempionato finalą.

Draugai staiga prisimena: jie dar neturi bilietų į pusfinalį.

„Anglijos futbolo komanda pateko į puikų didelį nuotykį – tokį nuotykį, kurio nesitikėjo sulaukti. O mes darome lygiai tą patį. Esame tikri, kad būsime saugūs – 99 procentais, nes negali visur būti saugus. Tačiau mes vykome į Ukrainą, mus perspėjo dėl prastos padėties ten, bet taip nebuvo. Tikėjome, kad Rusijos žmonėms patinka į šalį atvykstantys užsieniečiai, tad mes būsime saugūs. Esame tame pačiame nuotykyje kaip ir Anglijos futbolo rinktinė. Reikia tikėtis, jog visi susitiksime finale. O jei kas turite bilietų į pusfinalį – mes jų ieškome“, - sakė Anglijos rinktinės sirgalius Nigelis Holderis.

Kroatijos ir Anglijos rinktinės susitiks liepos 11 dieną 21 valandą Maskvos Lužnikų stadione.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai