Adamas Lapeta susitikimą pradėjo pelnydamas keturis taškus iš eilės ir svečiai pirmavo (6:4). Įpusėjus ketvirčiui Paulius Jankūnas tolimu metimu išvedė kauniečius į priekį (11:8). Martynas Paliukėnas taip pat atsakė tritaškiu, bet iš po krepšio ir vėl taiklus buvo P.Jankūnas (15:13). Kauniečiai buvo nubausti technine pražanga, bet tuo „Dzūkija“ nepasinaudojo, o kitoje aikštelės pusėje Darius Songaila padidino persvarą (23:19). Po pirmo kėlinio „Žalgiris“ pirmavo 26:21.

Artūras Milaknis ir Rytis Juknevičius apsikeitė tolimais metimais (29:26), o Artūras Gudaitis dukart įdėjo iš viršaus ir Andrejus Urelpas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (37:28). Artūras Jomantas atsakė dviem taikliais tritaškiais ir dzūkai vėl priartėjo (37:34). A.Milaknis ir J.Andersonas pelnė penkis taškus ir sugrąžino dviženklę persvarą Lietuvos čempionams (44:34). A.Jomanto techninė pražanga leido aikštelės šeimininkams įgyti rekordinį pranašumą (51:38), o po pirmos rungtynių pusės laikinosios sostinės krepšininkai pirmavo 51:38.

Trečiasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai ir jam įpusėjus kauniečiai pirmavo (54:44). A.Gudaitis baudų metimais padidino kauniečių pranašumą iki 15-kos taškų, tačiau taikliais tritaškiais atsakė Paulius Dambrauskas ir Rytis Juknevičius (63:52). Ketvirtį kauniečiai baigė atkarpa 7:3 ir po trijų kėlinių pirmavo 69:55.

Lemiamą ketvirtį ekipos pradėjo apsikeisdamos taikliais metimais (73:59). Svečius priartino A.Lapetos ir A.Jomanto taškai (73:64), o intrigą atkūrė Fedoro Dmitrievo tritaškis (75:69). Šeši taškai ekipas skyrė iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes (78:72). Tašką rungtynėse tolimu metimu padėjo J.Andersonas ir „Žalgiris“ iškovojo pergalę 83:73.

„Žalgiris“: J.Andersonas 15 tšk. (5 at. kam., 5 rez. perd., 3 blk.)., A.Gudaitis 15 tšk. (9 at. kam.), P.Jankūnas 13 tšk. (4 at. kam.), A.Milaknis 12 tšk., L.Lekavičius 11 tšk.

„Dzūkija“: A.Jomantas 18 tšk. (8 at. kam.), A.Lapeta 15 tšk. (10 at. kam.), F.Dmitrievas 11 tšk. (6 rez. perd.), R.Juknevičius 8 tšk.