100-ąjį tašką pelnęs Tarolis kartu su Sinovecu „Pieno žvaigždžių“ suolą provokavo rodydami valgymo gestus (11)

12361
LKL
2019 m. gegužės 17 d. 10:08
Kai „Lietkabelio“ puolėjas Donatas Tarolis galingu dėjimu pelnė 100-ąjį tašką, pasisuko į varžovų atsarginių žaidėjų suolą ir išraiškingai parodė valgymo gestą. Šalia buvęs „Pieno žvaigždžių“ strategas Gediminas Petrauskas įsiuto.

„Žinau, kodėl jie taip padarė, – jau spaudos konferencijoje kalbėjo G. Petrauskas, prisiminęs tokio veiksmo priešistorę. – Kai žaidėjas pelno 100-ąjį tašką, jis perka komandai maistą. Vytas Šulskis reguliariajame sezone įmetė 100-ąjį tašką būtent prieš „Lietkabelį“ ir į mūsų suolą tai parodė. Gal šiek tiek nepagarba, kad dabar jie mums tai parodė. Mes esame iš kaimo, iš Pasvalio, bet aukštesnio mentaliteto žmonės, džiaugiamės tarpusavyje, o jie nori įžeidinėti varžovą. Linkiu jiems sėkmės žaidžiant pusfinalyje. Tai emocija, kurios galima buvo išvengti. Pagrindiniai du teisėjai labai gerai tvarkėsi rungtynėse, bet vienas teisėjas mums iškrito iš akiračio“.

„Lietkabelio“ vedlys Nenadas Čanakas taip pat nebuvo sužavėtas minėto incidento: „Aišku, žaidėjai prisimena Šulskio elgesį, tačiau noriu atsiprašyti už tą mano auklėtinių veiksmą Petrausko ir jo žaidėjų“.

Naujausi