Žinomos moterys ruošiasi žengti raudonuoju kilimu: pamatykite užkulisius (0)

3559
2019 m. sausio 29 d. 16:09
Pastaruoju metu viešojoje erdvėje bene dažniausiai aptarinėjami žinomų žmonių įvaizdžiai didžiausiuose mūsų šalies apdovanojimuose. Ne paslaptis, kad prieš pasirodant ant raudonojo kilimo gražuolės sugaišta ne vieną valandą grožio salone bei tam negaili solidžių sumų. Viskas vardan noro tapti tikrąja vakaro žvaigžde.

Neseniai Nacionaliniame operos ir baleto teatre vykusiuose žurnalo „Žmonės“ apdovanojimuose pasirodė ne viena išskirtiniu drabužiu pasipuošusi žinoma dama. Tą vakarą itin dažnai minėtas stilistas Kęstas Rimdžius sutiko atskleisi, kiek tektų pakloti, jei taip pasipuošti norėtų ir bet kuri kita mergina.

Tiesa, dažnai žinomas moteris stilistai ir dizaineriai puošia nemokamai ir suknelę jos dėvi tik šventinį vakarą bei pozuodamos fotografams. Tai tarsi mainai, o pozuodamos prieš objektyvą bei bendraudamos su žurnalistais jos reklamuoja ir savo įvaizdžio kūrėją.

„Spalvoti trikotažiniai kostiumai, manau, puikiai atspindėjo jaunimo grupės stilių bei nuotaiką“, – sakė K. Rimdžius.

Pasiteiravus, kiek iš tiesų kainuotų, norint tapti vakaro žvaigžde ir spindėti ant raudonojo kilimo ar asmeninėje šventėje, K. Rimdžius sakė, kad suknelės sukūrimas bei pasiuvimas jo salone gali kainuoti nuo 500 eurų.

„Tačiau tai labai priklauso ir nuo įvaizdžio. Kalbu apie drabužio sudėtingumą, medžiagos sudėtį ar patį dizainą. Kartais suknelės būna kuriamos tik vienam vakarui, todėl kaina tikrai gali keistis“, – kalbėjo pašnekovas.

Pats K. Rimdžius savo klientėms siūlo ne tik drabužių kūrimą, bet ir visą įvaizdį: makiažą, šukuoseną bei manikiūrą, todėl kartu patikslina, jog sudėjus viską kaina prasideda nuo 600 eurų.

Kaip sako žinomas stilistas, svarbiausias įvaizdžio akcentas vis dėlto yra individualumas. Žengiant raudonuoju kilimu ir, jei leidžia aprangos kodas, visada rekomenduojama išsiskirti ar pasirinkti kiek ekstravagantišką stilių. „Įdomūs ir modernūs siluetai. Tai tikrai gali prikaustyti dėmesį ir leisti išsiskirti iš minios“, – pastebėjo K. Rimdžius.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi