„Žiedų valdovo“ režisierius kuria dokumentinį filmą apie bitlus (0)

339
REUTERS
2019 m. sausio 31 d. 14:59
„Žiedų valdovo“ (Lord of the Rings) režisierius Peteris Jacksonas (Piteris Džeksonas) paskelbė kuriantis dokumentinį filmą apie tai, kaip prieš 50 metų buvo kuriamas klasika tapęs „The Beatles“ albumas „Let It Be“.

Naujosios Zelandijos režisierius sakė, kad filmas kuriamas naudojantis 55 valandomis niekada anksčiau neskelbtos vaizdo medžiagos ir 140 valandų garso įrašų, padarytų garsiajam ketvertukui įrašinėjant šio albumo dainas.

Medžiaga suteikė beprecedenčių galimybių pažvelgti į grupės kūrybos procesą ir „bitlų“ tarpusavio bendravimą studijoje.

Šis filmas bus geriausia „slaptos kameros“ patirtis, apie kurią „bitlų“ gerbėjai seniai svajojo, – sakoma P. Jacksono pareiškime. – Tarsi laiko mašina nukeltų mus atgal į 1969-uosius ir mes atsisėstume toje studijoje stebėti keturių draugų, kartu kuriančių puikią muziką.“

„Let It Be“ buvo įrašytas 1969-ųjų sausį, bet išleistas tik kitų metų gegužę, „bitlams“ išleidus „Abbey Road“ ir išsiskirsčius, tad tai buvo paskutinis pasirodęs grupės albumas.
Studijoje buvo filmuojama norint parengti specialią televizijos laidą, bet ji taip ir nebuvo surkurta.

Dalis medžiagos anksčiau buvo panaudota Michaelo Lindsay-Hoggo (Maiklo Londsėjaus-Hogo) dokumentiniam filmui, taip pat pavadintam „Let It Be“.

P. Jacksono kino studijoje Velingtone sena medžiaga bus restauruota panaudojant technologijas, ištobulintas su Britų kino ir televizijos meno akademijos (BAFTA) apdovanojimams nominuota jo dokumentine juosta apie Pirmąjį pasaulinį karą „Jie niekada nepasens“ (They Shall Not Grow Old).

Rekomenduojame

Naujausi