Vokus supainioję darbuotojai „Oskarų“ ceremonijose daugiau nedirbs (0)

10874
REUTERS
2017 m. kovo 2 d. 11:25
„Oskarų“ teikimo ceremonijos organizatoriai skelbia, kad bendrovės „PricewaterhouseCoopers“, kuri ir buvo atsakinga už nesusipratimą skelbiant geriausios filmo apdovanojimą, darbuotojai, padarę apmaudžią klaidą, daugiau šiuose renginiuose nebedirbs.

Praeitą sekmadienį Martha Ruiz ir Brianas Callinanas turėjo į sceną išeinantiems aktoriams perduoti vokus su nugalėtojų pavardėmis. Bendrovė „PricewaterhouseCoopers“ „Oskarų“ ceremonijose dirba daugiau nei 80 metų ir užtikrina balsavimo konfidencialumą.

Deja, skelbiant geriausio metų filmo apdovanojimą, B. Callinanas per klaidą aktoriui Warrenui Beatty įdavė atsarginį voką nominacijai „Geriausia antrojo plano aktorė“. Kortelėje buvo parašyta „Emma Stone. „Kalifornijos svajos“. Būtent šis filmas per klaidą ir buvo paskelbtas nugalėtoju.

Į sceną išėję prodiuseriai labai greitai klaidą ištaisė, pranešę, kad geriausio filmo kategorijoje nugalėjo „Mėnesiena“.

Kaip teigia bendrovės „PricewaterhouseCoopers“ atstovai, M. Ruiz ir B. Callinanas ir toliau dirbs pas juos. Ar „Oskarų“ organizatoriai ir toliau bendradarbiaus su minėtąją bendrove, kol kas neskelbiama.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai