Vitalijaus Cololo dukra su tėčiu atsisveikino atlikdama jautrią dainą (52)

186623
2019 m. gruodžio 9 d. 16:14
4 Pirmadienį per pietus Druskininkuose artimieji, bičiuliai, kolegos į paskutinę kelionę išlydėjo humoristą Vitalijų Cololo. Staigiai ir netikėtai Ispanijoje miręs 45-erių vyras amžinojo poilsio atgulė gimtuosiuose Druskininkuose, Ratnyčios kapinėse.

Dar prieš išlydint žinomą humoristą į paskutinę kelionę jo šeima visų maloniai prašė jį pagerbti ne vainikais, o kukliau – baltu žiedu ir žvakute. Urna su V. Cololo palaikais iš laidojimo namų išnešta pirmadienį per pietus, humoristo talentą susirinkusieji paminėjo plojimais.
Į laidotuves atvyko ne tik šeima bei didžiulis druskininkiečių būrys, bet ir žinomi mirusio humoristo kolegos – Indrė Stonkuvienė,Vidas Blekaitis, Gintautas Kirkila-Klarkas, Aušra Štukytė,Raimondas Šilanskas ir kt. Paskui urną žengė V. Cololo žmona su dukterimi. Jų ašaras slėpė akiniai nuo saulės. Urną su tėčio palaikais į automobilį nešė duktė Evita.
Prie kapo duobės V. Cololo dukra tėvui skyrė jautrią dainą „Pavakarys“ ir daugelį sugraudinusius žodžius: „Jis tikrai nenorėtų, kad mes liūdėtume“.
Skambant gyvai atliekamai dainai ne vienas V. Cololo gedintysis braukė ašarą. Po jautraus kūrinio dukrą stipriai apkabino mama, V.Cololo žmona, o maldą tęsė kunigas.
Po ceremonijos visi susirinkusieji kapą papuošė žvakutėmis, baltais žiedais ir kukliais vainikais – taip, kaip norėjo velionio šeima.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi