Valentino dienos proga siūloma paragauti šokoladinių sušių (0)

1210
REUTERS
2017 m. vasario 3 d. 14:08
„Nestle“ ketvirtadienį, vasario 2 dieną, metė iššūkį sušių apibrėžimui – pristatė „šokoladinius sušius“ taip tikėdamasi pritraukti daugiau pirkėjų savo aukščiausios klasės parduotuvėje „KitKat“ Tokijo Ginzos gatvėje.

Trijų dalių rinkinyje yra tai, kas galėtų būti suvokiama kaip tuno, jūros ežių ir omleto sušiai, tačiau iš tiesų tai aviečių, maskarponės sūrio ir moliūgų pudingo „KitKat“ ant cukrumi dengtų pustų ryžių. Ši pikantiška sušių versija taip pat neapsiėjo be vasabių.

Šiomis dienomis duris atvėrusi „Nestle“ šokoladinė „Ginza KitKat Chocolatory“ yra devintoji šio prekės ženklo aukščiausios klasės parduotuvė Japonijoje ir vienuolikta tokia pasaulyje.

Brangiausia šios parduotuvės prekė yra „I Love Fruits“ – tai gurmaniškas šokolado ir vaisių skonio „KitKat“ rinkinys, pardavinėjamas tik Japonijoje.

Jo gramas 23 kartus brangesnis lyginat su prekybos tinkluose pardavinėjamais originaliais „KitKat“ batonėliais. Toks rinkinys kainuoja 2484 jenas (apie 20 eurų).

Japonija yra daugelio egzotiškų „KitKat“ skonių tėvynė, tarp kurių yra ryžių vyno sakės, keptų bulvių ir sojų padažo skoniai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai