Užkulisiuose su G. Paškevičiumi: stebuklingos katės gydomosios galios (7)

13774
2017 m. rugsėjo 25 d. 16:01
Įpusėjus Gyčio Paškevičiaus koncertiniam turui, užkulisiuose skamba ne tik muzikos instrumentų ir dainavimo garsai, bet kalbamasi ir įvairiomis gyvenimiškomis temomis. Pavyzdžiui, vienos repeticijos pertraukėlės metu kilo diskusija apie šunis ir kates.

Pasak Lietuvos muzikos sero Gyčio Paškevičiaus, jam labai patinka ir šunys ir katės. Tačiau atlikėjas pripažįsta, kad katė – mistiškas gyvūnas, kuris turi ir gydomųjų galių.

„Vieną kartą buvau labai stipriai susirgęs – ir jinai (katė) ant mano krūtinės visą naktį miegojo. O man košmarai sapnuojasi, temperatūra aukšta, kosulys, galvoju, kaip aš ryt dirbsiu... Ir aš ryte atsikėliau sveikut sveikutėlis!“, – nufilmuotame video pasakoja Gytis Paškevičius.

Visiems žinomas ir naujas dainas vilniečiai kartu su Gyčiu Paškevičiumi dainuos rugsėjo 29 d. Vilniuje. Na, o spalio 6 d. Gytis Paškevičius koncertinį turą vainikuos Lietuvos krepšinio širdyje – Kaune, kur nuskambės paskutiniai, bet patys įsimintiniausi ir nuoširdžiausi koncertinio turo akordai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai