23:00 2015 lapkričio mėn. 14 d.

Turite tai pamatyti: į Vilnių suvažiavo gražiausios šimtmečio vakarinės suknelės (0)

12751
Robertas Narmontas, DELFI.TV
2015 lapkričio mėn. 14 d. 23:00
Vakarinė suknelė - tikras moteriškos laimės įsikūnijimas ir simbolis. Mados istorikas ir kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas tai puikiai demonstruoja parodoje "Kvietimas į pokylį. 1915-2015", kuri antradienį atidaryta Taikomosios dailės muziejuje. Parodoje - 100 gražiausių vakarinių suknelių iš A. Vasiljevo kolekcijos.

Suknelių kolekciją papildo papuošalai, avalynė, galvos apdangalai, delninukės, pudrinės, nedideli kvepalų buteliukai - visa, ko reikia damai, susiruošusiai į pokylį.

"Ši paroda su dideliu pasisekimu tik ką buvo parodyta Rygoje. Ją aplankė daugiau kaip 32 tūkstančiai žiūrovų. Ir vyrams, ir moterims jos tema - labai šventinė", - atverdamas parodą, kalbėjo A. Vasiljevas.

Anot jo, kas gali būti romantiškiau ir ko galima trokšti labiau už kvietimą į pokylį? Pokylyje susilieja muzika ir šokis, kvepalų aromatas ir akių spindesys, taftos šnaresys ir blizgučių mirgėjimas, tiulio migla ir įmantrūs nėrinių piešiniai.

Per pastarąjį amžių šimtai dizainerių ir siuvėjų bandė patenkinti išrankiausių klienčių skonį, kurdami šį neprilygstamą aukštosios mados drabužį - vakarinę suknelę, kuri visuomet žavėjo ir žavės žiūrovą, - juk ji yra tikras moteriškos laimės įsikūnijimas ir simbolis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai