Turistai plūsta Meksiką apžiūrėti filme „Roma“ parodyto namo (0)

1165
REUTERS
2019 m. vasario 1 d. 14:55
Meksikos sostinėje Meksike esantis Romos priemiestis tapo nauja turistų traukos vieta.

Netflix“ filmo „Roma“, kuris yra nominuotas ne vienam „Oscarui“, gerbėjai plūsta apžiūrėti filme rodomo namo. Ispanų kalba sukurtas filmas „Roma“ vaizduoja namų ekonomės ir šeimos, kuriai ji dirba, gyvenimą Meksike aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje.

Nespalvotas filmas pavadintas kaip Meksiko rajonas, kuriame užaugo šį filmą sukūręs rašytojas, režisierius ir operatorius Alfonso Cuaronas. Filmo veiksmas rutuliojasi aštuntojo dešimtmečio Meksike, jame rodomas vienos šeimos gyvenimas, tačiau atspindima ir politinė bei kultūrinė laikmečio atmosfera.

Filmo gerbėjai, užsukę į Tepeji gatvę apžiūrėti namo, sako, kad filmas pažadina nostalgiškus jausmus.

Filmas „Roma“ iš viso pretenduoja į 10 „Academy Award“ apdovanojimų, tad kartu su filmu „Favoritė“ jis yra daugiausiai nominacijų gavęs šių metų filmas.

Pagrindinį vaidmenį šiame filme sukūrusi meksikiečių aktorė Yalitza Aparicio buvo nominuota „Oscaro“ apdovanojimui ir tapo pirmąja Meksikos čiabuve, pretenduojančia į geriausios aktorės titulą.

Ekspertų vertinimu, filmas „Roma“ yra pagrindinis pretendentas į geriausio metų filmo titulą „Oscarų“ teikimo ceremonijoje, kuri vyks vasario 24 d.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai