Šventinis improvizacijos teatro „Kitas kampas”sveikinimas (0)

1349
2017 m. gruodžio 26 d. 12:49
Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“ sveikina visus su Šv. Kalėdomis ir dalinasi šventiniu muzikos vaizdo klipu, kuriame visame pasaulyje žinoma hitas suskamba naujai. Shakin'o Stevenso dainos „Linksmų Šv. Kalėdų visiems“ (angl. „Marry Christmas Everyone“) vaizdo klipe suvaidinę aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Balys Latėnas, Martynas Nedzinskas ir muzikantas Dmitrijus Golovanovas kviečia visus Šv. Kalėdas švęsti smagiai.

„Linksmų Šv. Kalėdų visiems! Laikas švęsti ir keistis bučiniais“, - niūniuoja muzikiniame klipe pasirodę improvizatoriai. Šv. Kalėdos turėtų būti kupinos džiaugsmo, šypsenų, bučinių ir meilės vieni kitiems, svarbiausia – jos turi būti smagios. Juokas – būtina švenčių sąlyga. „Nusišypsok ir šalia sėdintis tau atsakys tuo pačiu“, - įsitikinę teatro „Kitas kampas“ aktoriai.

Ne tik Šv. Kalėdos, bet ir naujųjų metų pradžia turi būti švenčiama linksmai. „Kaip pradėsi metus, tokie jie ir bus“, - sako teatro „Kitas kampas“ aktoriai ir kviečia naujus metus pradėti smagiausiai su grandioziniu šou „Naujametinė gero humoro dozė“ sausio 6 d. „Compensa“ salėje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai