Sumaištis „Oskarų“ scenoje: po klaidos skelbiant geriausią filmą statulėlės keliavo iš rankų į rankas (0)

5646
REUTERS
2017 m. vasario 27 d. 10:08
Paauglio žengimą į suaugusiųjų pasaulį pietų Floridoje vaizduojanti drama „Mėnesiena“ (Moonlight) pelnė geriausių metų filmo „Oskarą“ per 89-ąją JAV Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų ceremoniją, tačiau pergalės džiaugsmą aptemdė apmaudi klaida. Filmas buvo paskelbtas nugalėtoju ceremonijos pabaigoje kilus sumaiščiai, kai iš pradžių pergalė šioje kategorijoje per klaidą buvo paskelbta miuziklui „Kalifornijos svajos“ (La La Land).

Ši klaida buvo negrabiai ištaisyta tik „Kalifornijos svajų“ prodiuseriams išėjus į sceną priimti apdovanojimo. Tokio apsirikimo, kaip teigiama, nebuvo per visą „Oskarų“ teikimo istoriją.

Aktorė Faye Dunaway pasišaipė iš pranešėjo Warreno Beatty, kad jam ilgai truko perskaityti nugalėtojo pavadinimą, ir paskelbė, kad laimėjo „Kalifornijos svajos“. W.Beatty atrodė suglumęs ir sakė delsęs paskelbti nugalėtoją, nes voke buvo įrašytas aktorės Emmos Stone vardas ir „Kalifornijos svajų“ pavadinimas.

Tuomet ceremonijos vedėjas komikas Jimmy Kimmelis žengė į priekį ir paskelbė, kad iš tikrųjų laimėjo „Mėnesienos“ kūrėjai, bei pademonstravo kaip įrodymą voke įrašytą tekstą.

„Žinojau, kad susimausiu, – pajuokavo pirmąkart „Oskarų“ ceremoniją vedantis J.Kimmelis. – Pažadu niekada nebegrįžti.“

Tuomet prodiuseris Jordanas Horwitzas kilniai atidavė statulėlę „Mėnesienos“ komandai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai