Su džiazo genijumi M. Davisu grojęs gitaristas J. Scofieldas - imlus naujovėms (1)

887
REUTERS
2016 m. lapkričio 27 d. 10:28
Džiazo gitaristas iš Jungtinių Valstijų Johnas Scofieldas su grupe Madrido „Teatro Fernan Gomez“ koncertų salėje, kur vyko tarptautinis džiazo muzikos festivalis, pristatė naujausią savo albumą.

J. Scofieldo kvartetas, kuris šiuo metu važinėja po Europą ir pristato naują programą, Madride džiazo mėgėjams grojo kompozicijas iš naujausio studijinio albumo „Country for Old Men“.

„Reuters“ gitaros virtuozas paaiškino visada mėgęs kantri stiliaus muziką, todėl ir naujausias jo albumas – savotiškas reveransas šio stiliaus klasikai, kuri šį kartą įvilkta į džiazo drabužį.

Paklaustas apie interneto vaidmenį muzikos pasaulyje, muzikantas pripažino: nors skaitmeniniai laikai muzikai davė daug gero, jie padėjo tašką CD ir DVD pardavimams.

Per savo karjerą J. Scofieldas įrašė daugiau nei 40 albumų, o sceną dalijosi su tokiomis džiazo legendomis kaip Milesas Davisas, Patas Metheny, Charlie Hadenas, Herbie Hancockas, kolektyvu „Medeski, Martin& Wood“ bei Billu Friselliu.

J. Scofieldas iš savo amžininkų išsiskiria imlumu muzikos naujovėms – jis drąsiai į vieną jungia tradicinę džiazo medžiagą ir elektrinius fanko garsus, todėl jo kūryba artima tiek džiazo, tiek roko, tiek net klasikos gerbėjams.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai