Socialinių tinklų gražuolės tapo lietuviškų maudymukų modeliais (2)

22400
2019 m. rugpjūčio 5 d. 18:13
Šį kartą lietuviškas paplūdimio drabužių prekės ženklas „Ms.Mermaid” pristato ne tik naujus maudymosi kostiumėlių modelius, bet ir mažai matytus reklaminius veidus, kurie puikiai žinomi socialinių tinklų sekėjams - gražuoles Kristiną Mazuch (geriau žinoma kaip Saulyna Mėnulyna) ir Karoliną Pukelienę.

„Ms.Mermaid“ prekės ženklui - vos treji. Jo kūrėja Agnė Misevičienė pasakoja, kad visus šiuos metus ji bando įtvirtinti savo kuriamų maudymosi kostiumėlių braižą, kad jie nesunkiai būtų atpažįstami visuomenėje.

„Kolekcijos nuoseklios, didelių kontrastų kūryboje nėra, tačiau vis stengiamės paįvairinti asortimentą ir sugalvoti kuo įdomesnes fotosesijas. Didėja tiražai, ryškėja koloritas, turime drąsesnių siluetų, tobuliname detales. Taip pat išsiplėtė paplūdimio apdarų linija. Pabrėžiame kostiumėlių universalumą, akcentuojame, kad tas pats daiktas gali būti dėvimas skirtingų tipažų moterų, kitaip stilizuojamas, todėl kaskart atrodo unikaliai. Šių metų naujiena - du multiwear siluetai su aukso spalvos metalinėmis detalėmis, kurios formuoja dar solidesnius paplūdimio įvaizdžius.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai