Skirtingi „Panic! at the Disco“ atlikėjo veidai (0)

1518
REUTERS
2016 m. vasario 4 d. 17:59
Brendonas Urie‘is – vienintelis grupės „Panic! at the Disco“ narys, tačiau nepaisant to, jis sulaukė didžiulio susidomėjimo „Billboard“ albumų grojaraščiuose.

Praėjusią savaitę albumas „Viengungio mirtis“ („Death of a Bachelor“) buvo pirmoje vietoje, šią savaitę nukrito į penktą vietą.

Jau skambėjo įvairios dainos iš albumo, kuriame Urie atlieka boksininko, Sinatros stiliaus sentimentalių dainų atlikėjo ir netgi demono vaidmenis.

„Man patinka būti ekstravagatiškam, persikūnyti į įvairius personažus, persirengti, užsidėti grimo. Dariau tai nuo vaikystės – visada turėjau persirengimui skirtų drabužių dėžę. Man tai visiškai natūralu. Aš labai didžiuojuosi vizualiu aspektu – ne grupės garsiniu, bet vizualiu aspektu – klipais, gyvais pasirodymais. Daug laiko praleidau apie tai galvodamas, tai labai svarbu. Man patinka kurti įvairias koncepcijas“, - sakė Brendonas Urie‘is.

Muzikos kritikams ir gerbėjams sunku apibūdinti Urie‘o stilių. Jo stilius atitiktų visus apibūdinimus – pradedant vodeviliu, baigiant barokiniu popstiliumi, indirok, net hiphopu.

Brendonas sako, kad daug pasiekė dėl to, kad tėvai išvarė jį iš namų, kai jam buvo 17 metų.

Greitai jis vyks į koncertinį turą po Ameriką, o vasarą koncertuos Europos muzikos festivaliuose.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai