Šimtai dalyvių linksminosi Pasaulinei barzdos dienai skirtame festivalyje (0)

882
REUTERS
2018 m. rugsėjo 3 d. 16:44
Šeštadienį (rugsėjo 1 d.) minios barzdočių suplūdo į Švedijos sostinę Stokholmą. Per šiame mieste vykusį Pasaulinei barzdos dienai skirtą festivalį buvo galima pasigėrėti įspūdingomis eitynėmis, taip pat stebėti kirpėjų varžybas.

Renginys stebino įvairių barzdų kirpimo stilių gausa. Tarptautinio barzdočių klubo „Bearded Villains“ Švedijos grupės suorganizuotose eitynėse dalyvavo maždaug 200 barzdylų.

Kaip agentūrai „Reuters“ sakė klubo narys Kristianas Karlssonas, pagrindinis renginio tikslas – pašlovinti viso pasaulio barzdas.

Vėliau prie eitynių dalyvių prisijungė dar 500 asmenų, panorusių stebėti dėl Geriausio Švedijos barzdaskučio titulo besirungiančius kirpėjus.

Penkiems varžybų finalistams buvo paskirta po barzdotą modelį, kurį kirpdami jie turėjo progą pademonstruoti savo meistrystę ekspertų žiuri akivaizdoje.

Po 45 minutes trukusios parodomosios barzdos formavimo procedūros nugalėtoju buvo paskelbtas kirpėjas Aminas Iranmaneshas. Pasak vieno iš teisėjų Jaco Ludlow, geriausio barzdaskučio titulas A. Iranmaneshui buvo skirtas už pademonstruotą dėmesį detalėms ir bendrą darbo stilių.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai