Šešiasdešimtmetį švenčiantys smurfai kviečia apsilankyti jų pasaulyje (0)

1233
REUTERS
2018 m. birželio 12 d. 17:28
Belgija mini žavių mėlynų nykštukų – smurfų – šešiasdešimtmetį ir ta proga jų gerbėjams suteikia unikalią progą pasisvečiuoti jų kaimelyje ir leistis į virtualios realybės kelionę po paslaptingus miškus ir olas.

Komiksų kūrėjas Pierre‘as Cullifordas, kuriantis slapyvardžiu Peyo, 1958 metais netyčia sukūręs smurfus atrado aukso gyslą. O viskas prasidėjo nuo to, jog šie mėlyni nykštukai pasirodė kaip pagalbiniai jo komikso apie viduramžių herojus „Johan And Peewit“ personažai.

Parodų ir konferencijų komplekse „Brussels Expo“ surengtoje parodoje „Smurf Experience“, veiksiančioje iki 2019 metų sausio, lankytojai gali pasivaikščioti po smurfų kaimelį, kur stovi žmogaus dydžio grybų formos nameliai, ir susigrumti su pagrindiniu komiksų piktavaliu Gargameliu.

Penkis milijonus eurų kainavusiose parodoje panaudotos tokios skaitmeninės technologijos kaip virtuali realybė. Visi šie technologiniai sprendimai, anot parodos kuratorių, leidžia pasinerti į smurfų pasaulį.

Organizatoriai viliasi parodą per ateinančius penkerius metus atvežti ir į kitas Europos šalis, Jungtines Valstijas ir Aziją.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai