Sergejus Maslobojevas sukūrė vaizdo įrašą apie Dominyką Niūniavą: kas jis – žymus kovotojas ar išgalvotas personažas? (6)

97737
2021 m. vasario 24 d. 12:46
Laidoje „Nepatogūs klausimai“ dalyvavęs profesionalus kovotojas Sergejus Maslobojevas negailėjo kritikos kitam sportininkui, asmeniniam treneriui Dominykui Niūniavai. Laidos svečias vadino jį pseudo treneriu, savo klientams neva siūlančiu fiziškai neįmanomus būdus raumenims auginti. Be to, Sergejus viešai suabejojo jo profesionalumu, mat, jo žiniomis, jis toks nėra. Po šių replikų D. Niūniava Delfi išklojo savo poziciją. Ją spėjo įvertinti ir S. Maslobojevas. Visgi buvusio Gruzijos milijonieriaus dukros Sofio Gelašvili sutuoktinio žodžiai jo neįtikino, todėl, siekdamas įrodyti tiesą, Sergejus ryžosi nufilmuoti informatyvų vaizdo įrašą ir parodyti tikrąjį D. Niūniavos veidą profesionalaus sporto pasaulyje.

Kiek mažiau nei prieš parą paviešintas vaizdo įrašas peržiūrėtas jau dešimtis tūkstančių kartų. Jame S. Maslobojevas klausia: ar D. Niūniava yra žymus kovotojas, ar išgalvotas personažas?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą Lietuvos mišrių kovos menų profesionalas pakalbino įvairių federacijų vadovus ir kitus sporto atstovus, kurie patikino, kad D. Niūniavos vardas jiems negirdėtas, o jei ir girdėtas – tai ne dėl sporto pasiekimų.

Informacijoje, kurią pateikia pats D. Niūniava, nurodoma, kad jis – skirtingų sporto sričių profesionalas, turintis daugiau nei 121 kovą (tarp kurių: Muay Thai – 42, Kikboksas – 37, Karate ir Taekwondo – 73, Bushido – 12 kovų).

Sporto klubas, kuriame dirba D. Niūniava, taip pat skelbia, kad jų darbuotojas – kvalifikuotas kovos menų profesionalas, tarptautinių turnyrų nugalėtojas, tačiau nei kovų stilius, nei kiek laimėta ar pralaimėta kovų nėra skelbiama.

Visas S. Maslobojevo tyrimas – vaizdo įraše.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai