„Saulės Kliošas“ pristato naują dainą ir muzikinį klipą, pavadinimu „Tu Ne Vienas“, padrąsinančią išgirsti, įsiklausyti į savo vidinį balsą (7)

2236
Laida „Delfi Rytas“ | www.DELFI.lt
2021 m. sausio 15 d. 18:37
Saulės Kliošas“ pristato naują dainą, pavadinimu „Tu Ne Vienas“, padrąsinančią išgirsti ir įsiklausyti į savo vidinį balsą ir veikti.

„Tikime, kad žodžiai turi galią ir mes darome įtaką vieni kitiems. Norėdami išreikšti visuomenės palaikymą ir empatiją, toliau tęsiame daina „Paskambink Man (Jei Tau Liūdna)“ pradėtą socialinių žinučių ciklą, ir „tyčia“ skleidžiame pozityvą. Šia daina primename – kad ir kaip besijaustum, panašiai jaučiasi ir daugybė kitų – tu ne vienas“, sako kolektyvo nariai Justė Starinskaitė, Laurynas Šarkinas ir Giedrius Nakas.

„Dainą kūrėme etapais – pradėjome nuostabioje „Obuolių saloje“, o pabaigėme mūsų grupės nario ir dainos prodiuserio Giedriaus Nako namų studijoje.
Įrašų metu, ilgėdamiesi gyvo bendravimo ir draugų rato, dalinomės savo kūrybinės virtuvės momentais socialiniuose tinkluose, kurie tapo savotišku geros nuotaikos ir emocijų pliūpsniu mūsų sekėjams. Sulaukėme daug atsiliepimų, kad žmonės, stebėdami kūrybinį procesą jautėsi lyg būdami kartu su mumis, o mūsų patirtos emocijos jiems praskaidrina nuotaiką.
Stengėmės kuo daugiau padaryti savo pačių jėgomis, todėl iš užfiksuotų akimirkų Justė Starinskaitė sukūrė muzikinį klipą, o specialiai šiai dainai gitaros partiją įrašė grupės būgnininkas Laurynas Šarkinas. Dainos pabaigoje kuriame įspūdį, kad jus supa daug palaikančių balsų, kviečiančių prisidėti padainuoti kartu su mumis.“

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai