Santa Martos lūšnyno gyventojų širdis su smuiku virpinantis jaunuolis (0)

1255
REUTERS
2017 m. spalio 18 d. 16:54
Jauno brazilo iš Rio de Žaneiro lūšnyno čia pat gatvėje virkdomas smuikas praeivius keri abejingų nepaliekančiu repertuaru – nuo Vivaldi ir Bacho iki muilo operų ir filmų garso takelių.

24 metų Paulo Mauricio Diasas Rio de Žaneiro lūšnyno bendruomenės namuose smuiku griežia nuo devynerių. Vėliau talentingas vaikinas savo scena pavertė paprasčiausią šaligatvį. Gatvėje jaunasis smuiko virtuozas ėmė groti norėdamas užsidirbti privačioms pamokoms ir prisidėti prie skurdaus šeimos biudžeto.

Šiandien M. Diasas turi naują instrumentą ir kiekvieną rytą 8.30 val. skuba į mokyklą gilinti muzikos teorijos žinių, lavinti balso ir mokytis groti kitais instrumentais. Vaikinas sako, kad žodis, kuris galėtų taikliausiai įvardyti šį naują jo gyvenimo etapą, yra evoliucija.

Santa Martos lūšnyne – viename iš šimtų tokių, esančių Rio de Žaneire – gimęs vaikinas puikiai supranta: jeigu ne muzika, jo gyvenimas galėjo pakrypti visai kita linkme. Vaikinas svajoja ateityje dirbti kino pramonėje ir padėti savo bendruomenei.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai