Rokenrolo šlovės muziejuje pagerbti tokie muzikos grandai kaip „Bon Jovi“, „Dire Straits“ ir „Moody Blues“ (1)

1284
REUTERS
2018 m. balandžio 16 d. 18:57
Tai buvo tikrų tikriausias nostalgijos vakaras, kurio šūkis galėtų būti „geriau vėliau nei niekada“: šeštadienį Klivlande esančiame Rokenrolo šlovės muziejuje įamžinti tokie gerai žinomi muzikos vardai kaip „Bon Jovi“, „The Cars“, „Dire Straits“ ir „Moody Blues“.

XX amžiaus 9-ąjį dešimtmetį savo muzikinį kelią Naujajame Džersyje pradėję „Bon Jovi“ muziejaus scenoje atliko tokius hitus kaip „Shot Through the Heart“, „It‘s My Life“ ir „Livin‘ on a Prayer“. Ant scenos kartu su grupės lyderiu Jonu Bon Jovi pasirodė ir grupėje nebegrojantis gitaristas Richie Sambora.

Rokenrolo šlovės muziejuje rokeriai pagerbti praėjus daugiau nei 25 metams po pirmojo jų įrašo. Kas nusipelno tokios šlovės, balsuoja visi muzikos gerbėjai ir per 900 muzikos industrijos ekspertų.

2018 metų pagerbtųjų sąrašas – tarsi savotiškas sugrįžimas prie JAV Rokenrolo šlovės muziejaus ištakų. Pastaruosius kelerius metus muziejus bandė aprėpti platesnį muzikos pasaulio vaizdinį ir atidavė duoklę hiphopo kultūros atstovams, pavyzdžiui, repo legendai Tupacui Shakurui ir kultinei hiphopo grupei N.W.A.

Po mirties Rokenrolo šlovės muziejus atidavė duoklę ir Sister Rosetta Tharpe bei Ninai Simone. S. R. Tharpe, kuri buvo vadinama Rokenrolo krikštamote, geriausiai žinoma dėl unikalaus gitaros grojimo stiliaus, be to, ją įkvėpimo šaltiniu laikė Johnny Cashas ir Chuckas Berry.

Dainininkė, dainų kūrėja ir pilietinių teisių aktyvistė Nina Simone mirė 2003 metais eidama 71-iuosius metus. Garbė pranešti apie jos atminimo įamžinimą muziejuje buvo patikėta dainininkei Mary J Blige, kuri N. Simone pavadino „soulo dievaite“ ir pridūrė, kad ji „galėjusi dainuoti bet ką“, „ir tas viskas virsdavo jos sielos muzika“.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi