„Ripley's“ muziejus pradėjo eksponuoti ilgiausius pasaulyje pirštų nagus (4)

3270
REUTERS
2018 m. liepos 12 d. 16:43
„Ripley`s“ muziejus „Believe It or Not!“ Niujorke trečiadienį (liepos 11 d.) pristatė kairės rankos pirštų nagus, priklausančius Shridharui Chillalui – Guinnesso knygos pasaulio rekordininkui, ant vienos rankos pirštų užsiauginusiam ilgiausius pasaulyje nagus.

82 metų Sh. Chillalas neseniai atidavė muziejui savo nagus, augintus 66 metus. Vidutinis nagų ilgis siekia 909,6 cm. Ilgiausias yra nykščio nagas, siekiantis net 197,8 cm.

Savo kairės rankos pirštų nagus jis liovėsi kirpęs 1952 metais, kai vienas mokytojas išplūdo jį dėl peštynių su vienu draugu ir jis netyčia nuplėšė mokytojui vieną nagą. Mokytojas pareiškė, kad Sh. Chillalas niekada nesupras dėmesio detalėms ir nemokės atidžiai prižiūrėti ilgų nagų.

Sh. Chillalo mokytojo žodžiai buvo pranašiški. Pasaulio rekordininkas teigė, kad jam teko kruopščiai prižiūrėti savo nagus ir jis pasirūpino jais visam gyvenimui.

„Kai nusprendžiau nukirpti nagus, man buvo sunku priimti tokį sprendimą. Tačiau kai suvokiau, kad mano nagai atsidurs „Believe It or Not!“ muziejuje ir kad jie visą laiką bus gerai prižiūrimi, supratau, kad priimu teisingą sprendimą. Štai kodėl nusprendžiau nukirpti savo nagus“, - pasakojo Sh. Chillalas.

Dėl nagų ilgio ir svorio R. Chillalas negalėjo naudotis kairiąja ranka. Jo pirštai liko amžiams sulipę kartu. Nepaisant to, jis vedė ir susilaukė dviejų vaikų, o dabar turi tris anūkus. Maža to, jis 22 metus dirbo fotografu viename vyriausybės žemės ūkio žurnale.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi