R. Vyšniauskas: apie pasikeitusį gyvenimo būdą ir draugišką delfino įkandimą (2)

6062
2015 m. vasario 11 d. 11:23
Unikaliame LRT projekte „Delfinai ir žvaigždės“ dalyvaujantis sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas prisipažįsta, kad su žaismingais vandens žinduoliais jis baseine prisiplaukioja tiek, kad vakare jaučiasi kaip po intensyvios treniruotės sporto salėje.

Vyšniukas neslepia, kad visuomenėje daug metų apie jį buvo susiformavęs sterotipinis įvaizdis.

„Vedžiau lengvabūdiškas laidas, gyvenau linskmą gyvenimo būdą. Mano gyvenimas pasikeitė su tuo momentu, kai atsirado šeima“, - sako prieš penkerius metus vedęs ir du vaikučius auginantis R. Vyšniauskas.

Tačiau net ir dabar, kai Ramūnas vadovauja verslui, su sportiniu kostiumu neatsisveikino. Tiesa, sporto salę pakeitė delfinariumas, kuriame jis su dideliu malonumu lankosi pastaruosius kelis mėnesius.

„Dabar mano gyvenimas pasikeitė labai stipriai. Jau praėjo beveik metai, kai aš išėjau iš didžiojo sporto. Užsiimu verslu, vadovauju kelioms įmonėms. Tačiau stengiuosi kiekvieną dieną palaikyti fizinę formą ir sportuoti. Bet aš su delfinais tiek prisisportuoju, nėra kada į sporto salę nueiti. Kartais grįžti iš delfinariumo kaip po geros treniruotės, vatinis visas“, - juokiasi Vyšniukas, jau kelis mėnesius besimokantis naujų numerių su delfinariumo gyventojais.

Tiesa, sunkiaatletis patikslina, kad mokytis su delfinais nėra taip sunku, kaip surasti laiko repeticijoms ir surasti bendrą kalbą su delfinais.

„Treniruotis su delfinais yra vienas malonumas. Sunkiau nutaikyti laisvą laiką, kad atvažiuoti čia. Kai vyksta pasirodymai, sunkiausia nuspėti, kokios nuotaikos bus delfinai. Gal nenorės klausyti tavęs. Būna, reikia dirbti su dviem delfinais, o suplaukia keli, kyla sumaištis, pasimeti. Mūsų niekadėjas Baltis visiems maišo ir kanda. Ne specialiai, bet ir man grybštelėjo, - sako R. Vyšniauskas. - Kodėl įkando? Jie taip žaidžia. Delfinai kaip vaikai mėgsta išdykauti. Juk ir kai šuniui duodi valgyti, jis kartais grybšteli. Ne specialiai. Nebuvo taip, kad įkando iš piktų paskatų. Per daug įsiaudrino ir įsižaidė.“

Pasakojant apie darbą su delfinais, Ramūnas nevalingai šypsosi. Sako, kad šie mėnesiai, praleisti su delfinais, yra vienas iš smagiausių jo gyvenimo etapų.

„Keturias laidas norėjau pabūti. Taip jau nutiko, kad dar neiškritau. Man didžiausias apdovanojimas, kad galėjau čia būti ir susidraugauti su delfinais“, – prisipažįsta buvęs profesionalus sportininkas, į kurio pasirodymus su delfinais kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį, kai vyksta filmavimai, susirenka pasižiūrėti pilnutėlis delfinariumas žiūrovų.

Kažkur tarp jų sėdi ir R. Vyšniausko žmona, sūnus ir dukrelė, kurie labai palaiko vyrą šiame projekte.

„Ateina visa šeima pažiūrėti. Dukrai dar tik aštuoni mėnesiai, ją žmona atsiveda tik į kai kuriuos pasirodymus. O sūnų aš vedžiojuosi ir į treniruotes. Jis čia žaidžia, kamuoliukais su delfinais mėtosi, - džiaugėsi vyras. - Labai susidraugavome su visais. Čia tokia teigiama atmosfera ir aura, kad atsigauni vien pasėdėjus dešimt minučių.“

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai