PuntoLive #2 | Rebelheart (2)

4078
2020 m. balandžio 29 d. 18:10
Balandžio 30 d. 21 val. PuntoJazz #palėpėje įvyks antrasis #PuntoLive koncertas, kurio metu pasirodys Lietuvos roko muzikos grandai Rebelheart. Jau 28 metus kartu koncertuojanti grupė, padovanos klausytojams žinomiausius savo kūrinius gyvo garso koncerte.

Lietuvos klausytojams gerai pažįstama grupė, savo veiklą pradėjo dar 1992 metais, kuomet kūrybinio kelio pradžioje šturmuodama Europą, ji stulbinamu šuoliu išsiveržė į Lietuvos muzikos aukštumas. Nuo 1994 metų RebelHeart nuolatos buvo nominuojami prestižiniuose Lietuvos muzikiniuose apdovanojimuose, kur ne vieną kartą buvo pripažinti geriausia Lietuvos roko muzikos grupe. Savo istorijoje grupė kūrė bendrus projektus ir koncertavo su daugeliu ryškiausių Lietuvos muzikos atlikėjų bei dalinosi scena su tokiomis pasaulinėmis žvaigždėmis kaip Marilyn Manson, Rod Stewart, Lenny Kravitz, Def Leppard. Savo diskografijoje išleidę 9 albumus, kiekviename iš jų ieškojo skirtingo, unikalaus skambesio ir visada išlaikė savitą, tik jiems būdingą prisilietimą prie muzikos.

Per savo gyvavimo istoriją RebelHeart tapo pavyzdžiu daugeliui šiandienos grupių ir atlikėjų. Jų kūryba greitai rado kelią į žmonių širdis ir su jų muzika užaugo ne viena melomanų karta.

Ponios ir ponai – REBEL HEART:

Vokalas - Darius Mickus
Gitaros - Dainius Urbanavičius
Bosinė gitara - Regimantas Turūta
Būgnai - Kęstutis Jurkšaitis

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai