Keleiviams pasitaikė proga grįžti į praėjusio amžiaus aštuntą dešimtmetį ir pavakarieniauti identiškai atkurtame „Pan Am Boeing 747“, kuriame buvo dvi klasės, valgomasis antrame aukšte, į kurį vedė spiraliniai laiptai.

Autentiškas uniformas vilkintys skrydžio palydovai aptarnavo vakarieniaujančius prie stalų, serviruotų sidabro įrankiais, servetėlėmis, su vežimėliais atgabeno penkių patiekalų vakarienę.

Po taurės šampano, ikrų su trapučiu ir ledinės „Finliandijos degtinės“ stikliuko tiems, kas nori, vakarienei buvo patiekiamas nostalgiškas meniu – krevečių kokteilis, „Šatobrian“ kepsnys su sezoninėmis daržovėmis. Vėliau buvo patiekiami sūriai, o galiausiai – desertas.

Bare antrame aukšte barmenas maišė retro kokteilius, o mėgstantys gazuotus gėrimus galėjo gerti aštuntą dešimtmetį buvusius populiarius gėrimus „Tab“ ir „Fresca“.

Kūrybinga idėja kilo Entoniui Totui, save vadinančiam priklausomu nuo įvairių, su aviacija susijusių daiktų. Jis pradėjo juos kolekcionuoti būdamas penkerių metų amžiaus.

Du pirmos klasės bilietai kainavo 690 dolerių, antros klasės bilietai – 590 dolerių, o trečios, arba verslo klasės staliukas – 490 dolerių. „Air Holivud“ svarsto galimybę plėstis į Las Vegasą.