Prince‘o mokinė Liv Warfield karjeros pražioje klausytojams dainavo atsukusi nugarą (0)

576
REUTERS
2019 m. rugsėjo 15 d. 09:05
Ritmenbliuzo atlikėja ir dainų kūrėja Liv Warfield niekada netikėjo, kad muzika taps jos profesija. Itin religingoje šeimoje augusiai dainininkei tėvai draudė klausytis pasaulietiškos muzikos, tad visas savo jėgas ir laiką Liv koledže atidavė sportui.

Nepaisant to, slapčia nuo tėvų ir draugų ji svajojo tik apie muziką.

Galiausiai mergina visgi sukaupė visą drąsą, metė nemėgstamas studijas ir nusprendė pradėti muzikinę karjerą. Netrukus suprato neturinti pakankamai pasitikėjimo savimi, kad galėtų akis į akį susidurti su publika. Taigi, pradėjo dainuoti klausytojams atsukusi nugarą.

Liv muzika netrukus rado kelią į žmonių širdis, tad galiausiai vienam bičiuliui pavyko ją įtikinti išbandyti jėgas, kaip vėliau paaiškėjo, lemtingoje atrankoje – atlikėjas Prince tuo metu kaip tik ieškojo pritariančiosios vokalistės savo grupei.

Liv nusiuntė savo dainos vaizdo klipą. Žinoma, mergina tikrai nesitikėjo, kad tokiai muzikos pasaulio žvaigždei patiks jos kūryba, tad Prince skambutis, užklupęs ją kirpykloje, buvo tarsi perkūnas iš giedro dangaus.

Ne vienerius metus L. Warfield su Prince važinėjo į gastroles, kartu rašė dainas. Muzikos pasaulio veteranas savo globotinei padėjo išmokti tikėti savimi – ir savo muzika.

L. Warfield daina „Mantra“ – apie teisę būti savimi ir tai, kaip nevalia pasiduoti. Prieš mirtį 2016 metų balandį Prince dar spėjo palaiminti kūrinio idėją. Dainininkas ir dainų kūrėjas savo namuose Mineapolyje netikėtai mirė perdozavęs opioidinių analgetikų, tačiau L. Warfield teigia, kad mokytojas vis dar su ja.
Ne

Rekomenduojame

Naujausi