Prieš 40 metų Ameriką sukrėtė E. Presley mirtis (0)

827
REUTERS
2017 m. rugpjūčio 16 d. 15:57
Prieš keturiasdešimt metų, 1977 metų rugpjūčio 16-ąją, mirė rokenrolo karalius Elvis Presley, ir pasaulis neteko savo pirmosios superžvaigždės.

E. Presley buvo rastas be sąmonės savo Greislando viloje Memfyje, Tenesio valstijoje, vėliau ligoninėje buvo konstatuota jo mirtis. Dainininkui tuomet buvo tik 42-eji.

Mirties priežastimi buvo įvardinta širdies aritmija. Tačiau labai greitai ėmė sklisti įvairių gandų. Vienas iš buvusių jo apsaugininkų per interviu, įrašytą praėjus kelioms valandoms po dainininko mirties, sakė, kad E. Presley buvo apsvaigęs nuo narkotikų ir buvo apimtas paranojos.

Vėliau buvo nustatyta, kad jo vartoti opioidai ir receptiniai vaistai – apie ką jo gerbėjai nežinojo – bent jau iš dalies prisidėjo prie jo mirties.

Po E. Presley mirties jo įrašai muzikos įrašų parduotuvėse buvo tiesiog nušluoti nuo lentynų. Per vieną dieną buvo parduota 250 tūkst. dainininko paskutinio albumo „Moody Blue“ kopijų. Plokštelių gamyklos dirbo dieną ir naktį, kad patenkintų išaugusią paklausą. Dar būdamas gyvas „karalius“ pardavė daugiau nei 500 mln. įrašų.

„Karalius“ buvo palaidotas šeimyniniame rožinio marmuro mauzoliejuje šalia savo motinos.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai