Pravirko su delfinais pasirodymą surengusi R. Petrauskytė: ašaros nustojo riedėti tik grįžus namo (4)

10636
2015 m. vasario 17 d. 18:38
Po motinystės atostogų Rima Petrauskytė-Malašičevė į viešą gyvenimą grįžo su trenksmu. Žinomos atlikėjos laukia koncertai užsienyje, LRT projekto „Delfinai ir žvaigždės“ filmavimai. Naujienu portalui DELFI Rima prisipažino, kad viešumo jai niekada netrūko.

Tačiau sėkmingai atsikūrusi grupė „Man-go“ ir unikalus TV projektas su delfinais sujaukė pastaruosius šešerius metus ramią dienotvarkę.

„Kurį laiką buvau palikusi viešą erdvę, tačiau tuo metu dėmesio man ir netrūko. Nors man niekada jo netrūko, nes nemanau, kad buvau labai viešas žmogus, – mano Rima. – Tik scenos ilgėjausi, bet viešumo nebuvau pasiilgusi.“

Tačiau atlikėja neslepia, kad su „Man-go“ sugrįžimu jos gyvenimas pasikeitė kardinaliai.

„Ir grupė, ir šis TV projektas privertė nugalėti daug baimių, davė pasitikėjimo savimi. Sugrįžti į sceną po ilgos pertraukos nėra paprasta. Viską reikia daryti nuo pradžių. O čia gavau dvigubą dozę sceninio gyvenimo. Bet tai neabejotinai išėjo į naudą“, – neslepia „Man-go“ lyderė.

Tiesa, aktyvi sceninė veikla turi ir neigiamą pusę. Dėl repeticijų delfinariume ir koncertų užsienyje Rimai tenka mažiau matytis su savo trejų metų dukrele. Vieno pasirodymo metu Rima nesusitvardė ir leido prasiveržti motiniškoms emocijoms.

„Tąkart filmavome pasirodymus meilės tema. Pasirinkau savo pasirodymą dukrai, kuri yra mano didžiausia meilė, mano gyvenima, saulė, lietus, oras ir viskas aplinkui“, – pasakoja R. Petrauskytė-Malašičevė.

Savo pasirodymą Rima sugalvojo pagyvinti savo dukrelės balsu. Su mergaite nuvykusi į įrašų studiją ji įrašė savo trejų metų vaiko pasakojimą.

„Dukra tiesiog kalbėjo, kas tuo metu buvo įdomu ir aktualu. Sukarpėme įrašą ir sudėliojome jautrų tekstą. Jisbuvo toks jautrus, kad jį išgirdusi per pasirodymą nesulaikiau ašarų, – jaudulio neslėpė atlikėja. – Gėda prisipažinti, juk esu jau moteris metuose... Bet buvau išvykusi koncertuoti, nemačiau dukros tris dienas. Po koncerto atvykau į delfinariumą filmuotis ir išgirdusi jos balsą pradėjau verkti. Nustojau verkti tik tada, kai atvykau namo ir apsikabinau ją.“

Rima neslepia, kad motiniškus jausmus suvaldyti yra labai sunku. Nepaisant to, kad per daug metų scenoje ji išmoko suvaldyti bet kokias emocijas, ilgesio dukrai ji nesugebėjo nuslėpti nuo žiūrovų.

Kaip Rimai pavyksta rasti jėgų šeimai, sau, projektui ir koncertams?

„Turbūt čia galioja taisyklė, kad kuo daugiau darbų turi, tuo daugiau padarai. Jėgų man netrųksta. Neužtenka tik laiko. Tačiau stengiesi detaliai suplanuoti savo laiką, nebenori leisti jo veltui. Jei turi laisvą akimirką, visada stengiesi ją išnaudoti su kaupu, nesėdėti prie televizoriaus, bet eiti su dukra pasivaikščioti, aplankai artimuosius“, – apie savo greitą gyvenimo tempą pasakoja Rima.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai