Populiarumą prarandantis telefonas, kuris nenusileidžia „flagmanų žudikui" (3)

3921
2017 m. spalio 6 d. 21:03
„HTC“ išmanieji telefonai nėra populiariausiųjų sąrašo viršuje, tačiau kompanija iš Taivano vis dar sugeba nustebinti savo flagmanais. „HTC U11” – geras garsas, puiki kamera ir inovatyvus valdymas spaudžiant kraštus, būtent šią funkciją jau pasisavino ir naujasis „Google Pixel 2“ modelis.

„HTC U11” – vienas iš geresnių mano bandytų išmaniųjų telefonų šiais metais. Gaila, bet vartotojų didžiausias susidomėjimas vis dar išlieka „iPhone“ telefonais.

Susidomėjimas „HTC“ išmaniaisiais telefonais kažkodėl mažėja, nors šios kompanijos įrenginiai nenusileidžia kitų gamintojų flagmanams, o kai kuriomis funkcijomis yra net ir įdomesni. „Google“ visai nesenai už 1,1 mlrd. JAV dolerių įsigijo dalį „HTC“ kompanijos padalinio, atsakingo už išmaniųjų telefonų įrangą.

O spalio 4 d. pristatytas naujasis „Google Pixel“ išmanusis telefonas, sukurtas jau bendradarbiaujant su „HTC“ specialistais. Valdymą suspaudžiant telefoną pristatė ir „Google Pixel 2” modeliuose (gaila, kol kas „Pixel“ telefonai mūsų rinkos oficialiai nepasieks).

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai