Policija paviešino vaizdo įrašą, kuriame sustabdomas Andrius Šedžius (2)

107471
2019 m. rugsėjo 19 d. 16:22
Antradienį darbo reikalais į Palangos oro uostą skubėjęs Andrius Šedžius atsidūrė nemalonioje situacijoje – vyras savo elgesiu užkliuvo policijos pareigūnams ir už tai sulaukė pasekmių. Tačiau žinomas verslininkas jaučiasi nubaustas neteisingai. Pasak A. Šedžiaus, jį sustabdžiusi pareigūnė „norėjo parodyti savo valdžią“, todėl užpildė protokolą, remiantis nusižengimu, kurio jis esą nepadarė.

DELFI dėl neeilinės situacijos susisiekė ir su Klaipėdos apskrities vyr. policijos komisariatu, kuris pateikė kitokią versiją bei paviešino įrodymus.

Kaip nurodė Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė, įvykio aplinkybės kurį laiką buvo tiriamos, peržvelgta automobilio registratoriumi nufilmuota medžiaga, kurios išvadomis pasidalinta ir su DELFI.

„Jūsų minėtą asmenį sustabdė Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnai. Pirmiausia, norėtume atkreipti dėmesį, jog pareigūnė, kurią p. A. Šedžius minėjo „įnikus į telefoną“ sėdėjo keleivio vietoje ir dirbo tarnybiniu kompiuteriu, automobilį vairavusi jos kolegė neturėjo rankose jokių pašalinių priemonių.

Iš tarnybinio automobilio išlipusi pareigūnė aiškiai matė, kad vairuotojas jai prieinant segėsi saugos diržą jau sustabdžius automobilį, tą patvirtina ir tarnybinio automobilio registratoriaus vaizdo medžiaga, kurią Jums pridedame. Už vairavimą nesegint saugos diržo skirta 15 eurų bauda“, – situaciją komentavo policijos atstovė žiniasklaidai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai