Paryžiuje sparčiai populiarėja nauja pramoga – gatvės žvejyba (1)

9937
REUTERS
2018 m. rugpjūčio 4 d. 10:08
Urbanistinė žvejyba – pramoga, pastaruosius kelerius metus sparčiai populiarėjanti Prancūzijos sostinėje prie kanalų ir Senos pakrantėse. Paryžiečiams, kurie ne visada turi galimybių ištrūkti užmiestin, toks laisvalaikio praleidimo būdas atrodo gana patrauklus užsiėmimas po atviru dangumi.

Gatvės žvejams tereikia meškerės ir dėžutės masalo. Būtent tuo jie labiausiai skiriasi nuo tradicinių žūklės entuziastų, kurie turi žymiai daugiau įrangos, o vietos, kur gerai kimba, gali ieškoti labai ilgai ir labai kantriai.

Anot vietos pareigūnų, Paryžiaus vandens telkiniuose gyvena 32 rūšių žuvys, tarp kurių – ešeriai, upėtakiai ir lydekos.

Svarbu tai, kad urbanistinė žvejyba Paryžiuje įmanoma laikantis vos vienos, tačiau labai svarbios taisyklės – laimikį, pasidarius nuotrauką, privalu paleisti.

Judėjimo „French Touch Fishing“ įkūrėjas ir ilgametis urbanistinės žvejybos entuziastas Fredas Miessner sako, kad tokia veikla ne tik smagi, bet ir naudinga – ji leidžia stebėti vandens užterštumą.

Nepaisant to, aplinkosaugos aktyvistas iš nevyriausybinės organizacijos „Robin des Bois“ Jacky Bonnemainsas sako, kad mieste sužvejotos žuvys valgyti netinkamos, nes pavojingai užterštos bakterijomis ir cheminėmis medžiagomis.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi