22:00 2015 gruodžio mėn. 10 d.

Paryžiuje koncertavę U2 pagerbė teroristinių išpuolių aukų atminimą (0)

825
REUTERS
2015 gruodžio mėn. 10 d. 22:00
Rokeriai iš Airijos U2, sekmadienį, gruodžio 6 dieną, surengę pasirodymą Prancūzijoje, pagerbė teroristinių išpuolių Paryžiuje aukas. Dėl teroristinių atakų airių grupė Prancūzijos sostinėje buvo atšaukusi du koncertus.

Nors ir buvo žadėta, amerikiečiai „Eagles of Death Metal“, tapę vieno iš išpuolio liudininkais „Bataclan“ koncertų salėje, kartu su U2 nepasirodė.

Kartu su U2 ant scenos vienai dainai „People Have the Power“ lipo ir Patti Smith. Dvi valandas trukusiame koncerte airių gerbėjai mylimai grupei atidavė visą šilumą.

Prieš koncertą prie arenos buvo galima pastebėti sustiprintą saugumą, tvarką prie pasirodymo vietos ir aplinkinėse gatvėse prižiūrėjo gausios policijos ir saugumo pajėgos.

Prancūzijai ir toliau gyvenant neprastosios situacijos sąlygomis, gatvėse gausu karių, ginkluotų automatiniais šautuvais ir vilkinčių uniformas. Mieste intensyviai dirba ir sustiprintos policijos pajėgos.

Pirmadienį, gruodžio 7 dieną, Paryžiuje planuojamas antrasis U2 koncertas. Gerbėjai nepraranda vilties, kad galbūt šį kartą prie jų prisijungs ir rokeriai „Eagles of Death Metal“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai