Paryžiaus tatuiruočių festivalyje drobes atstojo kūnai (12)

5176
REUTERS
2019 m. vasario 19 d. 14:03
Šimtai tatuiruočių mėgėjų iš viso pasaulio susirinko į kasmetinį pasaulinį tatuiruočių festivalį, kuris vyko Paryžiuje.

Atvyko 420 tatuiruočių meistrų, o taip pat ir meistras iš Pietų Korėjos, darantis japoniško dizaino tatuiruotes. Jau pirmą dieną jo darbotvarkėje nebuvo laisvo tarpelio.
Bigcat Cid pajuto, kad nėra patenkintas savo tatuiruotėmis ir, neilgai padirbęs barmenu, pats tapo tatuiruočių meistru. Pardavėja Fanny Micheulon pernai susipažino su Bigcat Cid ir atvyko į festivalį, kad jis padarytų jai tatuiruotę – katę, kovojančią su gyvate.

Tatuiruotei prireiks trijų dienų, ji didelė – nuo pečių iki kelių, taigi mergina ateis pas meistrą visas tris festivalio dienas. Festivalyje buvo galima pamatyti įvairių stilių tatuiruočių – pradedant nuo polinezietiškų animacinių filmų veikėjų, baigiant įvairių genčių motyvais.

Tatuiruočių meistras iš Taičio Chime, dabar gyvenantis ir dirbantis Bordo, sako, kad klientams patinka kultūrinė jo tatuiruočių potekstė. Būdamas 14 metų jis pradėjo daryti tatuiruotes žmonėms gatvėse.

Jis užaugo, supamas maorių kultūros, kur tatuiruotės – tradicijų dalis. Marco Ojedras, kuriam pirmą tatuiruotę padarė Chime, pats tapo tatuiruočių meistru. Jis plečia savo kolekciją ir sako, kad simboliai įkvepia.

Ne tik Bigcat Cid ir Chime įneša savo kultūrinių dalykų į tatuiruotes. Kiti meistrai eksperimentuoja su stiliumi, įkvėpti grafinių romanų, realizmo ir tradicinio meno.

Trijų dienų festivalis vyksta jau devintus metus. Tikimasi, kad šiemet bus pralenktas pernai metų rekordas – 2018 m. tatuiruočių festivalyje apsilankė 35 000 žmonių.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai